خرید بیت کوین

خرید بیت کوین

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

خرید بیت کوینخرید بیت کوین

بیت کوین

بابی لی (Bobby Lee) ، چهره ی مشهور صنعت گفت: بیت کوین Bitcoin (BTC) از کل بازار طلا پیشی می گیرد و در نهایت می تواند به ارزش یک میلیون دلار برسد.

در یک سری از توییت ها در تاریخ ۱۰ نوامبر ، لی (Lee) که در تأسیس اکسچنج کریپتوکارنسی چین به نام (BTCC) مشارکت داشته و هم اکنون استارتاپ کیف پول بیت کوین (Bitcoin) را اجرا می کند ، جدید ترین اظهار نظر در بحث گسترش بیت کوین (Bitcoin) در مقابل طلا را ابراز کرده است.

لی (Lee) گفت : مارکت کپ بیت کوین (BTC) به ۸ تریلیون دلار خواهد رسید

مارکت کپ طلا ۸ تریلیون دلار است ، در حالی که بیت کوین (Bitcoin) در حال حاضر فقط ۱۶۰ میلیارد دلار است. با وجود این که حال حاضر این میزان حدود پنجاه برابر نسبت به طلا کمتر است ، لی (Lee) معتقد است که ممکن است این وضعیت تا سال ۲۰۲۸ دقیقا به صورت معکوس باشد و ارزش بیت کوین (Bitcoin) از طلا بیشتر شود.

وی نوشت: “من پیش بینی می کنم که #افزایش ارزش بیت کوین (Bitcoin) در طی ۹ سال اتفاق می افتد و بیت کوین (Bitcoin) به سرعت از $ ۵۰۰،۰۰۰ دلار نیز فراتر خواهد رفت.”

لی (Lee) نیز مانند بسیاری ، استدلال خود را مبنی بر موفقیت بیت کوین (Bitcoin) درخصوص کاهش عرضه ی آن از طریق هالوینگ (نصف شدن پاداش استخراج) پاداش بلاک عنوان کرد. وی خاطرنشان کرد: در دهه ی آینده میزان بیت کوین (Bitcoin) منتشر شده برای ماینر ها در هر بلاک سه برابر خواهد شد. لی (Lee) افزود:

“تا سال ۲۰۲۰ ، میزان تولید روزانه ی جدید ، ۲۵۵ پوند بیت کوین BTC خواهد بود — تورم سالانه نیز به کمتر از ۰٫۵٪. کم تر از # طلا خواهد رسید! ”

چاپ پول می تواند بیت کوین BTC را به ۱ میلیون دلار برساند

استدلال های وی بر اساس پیش بینی های یک مدل استاندارد و مشخص نمودار قیمت بیت کوین (Bitcoin) — سهام-به-جریان (Bitcoin price — Stock-to-Flow) بیان شده است. محصول تحلیلگر رسانه های اجتماعی (PlanB) ، این مدل به همین ترتیب از عرضه جدید بیت کوین (Bitcoin) در مقابل سهام موجود آن برای پیش بینی ارزش آینده ی آن استفاده می کند.

همان طور که Cointelegraph گزارش داد ، این محاسبات ، قیمت BTC / USD را فقط تا ۸،۳۰۰ دلار تا هالوینگ بعدی در ماه می ۲۰۲۰ اعلام می کند. پس از آن ،با ۱۰۰۰۰۰ دلاری که حدود دو سال بعد می آید ، اوضاع باید به سرعت تغییر کند.

لی (Lee) همچنین برای پیش بینی قیمت های بیت کوین (Bitcoin) به مراتب بالاتر در بخش دوم دهه ی آینده یا فراتر از آن ، به (PlanB) پیوسته است. در حالی که وی فکر می کند در صورت ادامه چاپ پول جهانی ، یک برچسب قیمت ۱ میلیون دلاری امکان پذیر است ، (PlanB) خاطرنشان کرد: چاپ پول در نهایت می تواند مدل (Stock-to-Flow) را از کار باز دارد.

“اگر این مدل ، ۱ یا ۲ یا شاید ۳ هالوینگ دیگر را حفظ کند خوشحال خواهم بود. به خصوص از آنجایی که بیت کوین (BTC) به دلار اندازه گیری می شود … چه کسی می داند اگر (FED) به QE (چاپ پول) بیشتری ادامه دهد ، چه اتفاقی برای دلار خواهد افتاد. ”

نبرد بیت کوینرها با طرفداران بازار طلا

ایده ی افزایش ارزش بیت کوین(Bitcoin) نسبت به طلا به عنوان یک فروشگاه جایگزین ارزش ، هنوز هم منتقدانی دارد. پیتر شیف (Peter Schiff) ، از جمله فعال ترین منتقدان در این میان بوده است ، یک طرفدار بازار طلا که به دلیل اظهار نظر هایش در رسانه های اجتماعی در این باره ، میان بیت کوین (Bitcoin) و طرفداران آن ، بدنام شده است.

هفته ی گذشته ، شیف (Schiff) اظهار داشت كه اقدام چین که ارزهای دیجیتال خود را با طلا پشتیبانی کرده است ، نشانه ای “نزولی” برای بیت کوین (Bitcoin) است.

پیش از آن ، او پیش بینی کرد که BTC / USD هرگز به ۵۰،۰۰۰ دلار نخواهد رسید ، در حالی که طلا از ۵۰۰۰ دلار نیز می گذرد.

در عین حال مکس کیزر (Max Keizer) نیز از طرفداران بیت کوین (Bitcoin) است که در این باره اظهار نظر کرده است ، میزبان (RT) که همچنان درباره برتری کریپتوکارنسی در رسانه های اصلی استدلال می کند.

وی در قسمتی از گزارش (Keizer) خود در هفته ی گذشته گفت که توانایی تسویه حساب بیت کوین (Bitcoin) به طور خودکار، باعث می شود تا نسبت به ارز فیات یا طلا ، برای معاملات مناسب تر باشد.

برای خرید بیت کوین در ایران می توانید از سایت دلاریپتو استفاده نمایید


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای astroc.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:astroc.ir | نقشه سایت